Ankara Mehteran Takımı

Ankara Mehteran Grubu
Ankara mehter takımı, tarihi Türk musikimizin yaşatılması ve yeni nesillere aktarılmasını ilke edinerek, katıldıkları tüm gösterilerde seyredenlerin manevi ve milli duygularını kabartmakta olup Profesyonel Ankara mehteran ekibimiz, yılların deneyimine sahip ve alanında başarılı 16 kişilik ekipten oluşmakta ve Ankara mehteran ekibimiz sadece Ankara ve çevresindeki davetlerde görev yapmamakta, aynı zamanda tüm Türkiye genelindeki organizasyonlara katılım sağlamaktadır…

Tarihi bir gelenek ve kültür olarak adlandırabileceğimiz mehter gösterisi Ankara ve çevresindeki illerde halkın büyük beğenisini toplamakta olup Ankara Mehteran Kiralama ve Ankara Mehteran Fiyatları için dükkanımızı ziyaret edebilirsiniz.
Mehter marşları bir zamanlar batıyı bile etkisi altına almıştır. Dünyanın en eski askeri bandolarından biri olarak kabul edilen Osmanlı mehteran bölüğü, günümüzde turistik amaçlı gerçekleşen gösteriler için oluşturulan yeni kadrolarla bu mirasın yeni nesillere de geçmesine vesile olmaktadır.
Ulusal bayramlarda sundukları gösterilerle herkesin duygularını kabartmayı ve coşkulandırmayı başaran organizasyon firmamızın bünyesinde yer alan mehter takımı Ankara’ya yakın yerlerde de harika gösterilere imza atmaya devam etmektedir…

Günümüzde mehteran takımları düğün ve çeşitli etkinliklerde de tercih edilmektedir. Düzenleyeceğiniz organizasyona farklılık katmak ve konuklarınıza güzel dakikalar geçirtmek istiyorsanız, mehter takımı kiralama Ankara hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Özel günlerinize ve gecelerinize coşku katmak için Ankara mehter takımımız sizleri beklemektedir. Bizimle iletişime geçerek mehter takımı kiralama hizmetimizin yanı sıra; semazen, ses ve ışık sistemi, sahne ve diğer tüm organizasyon ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ankara mehteran takımı olarak her zaman halkımızın hizmetindeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir