Ankara İlahi Semazen Ekibi Kiralama

Ankarada ve içanadolu bölgesinde hzimetinizde olamaya devam ediyoruz Ankara İlahi Ekibi olarak 10 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz binlerce program ile hizmetinizde olduk ve olmaya devam edeceğiz inşallah.

Ankara Tasavvuf ekiplerimiz ile gönüllerinize hizmet vermeye devam ediyoruz ve sizlere davetlilerinizi organizasyonlarınızda istek eserlerinize cevap veriyoruz..

Ankara semazen olarak mevlanadan bizlere miras kalan semazenlerimzi organizasyonlarınıza getirerek manevi bir program düzenleyerek unutulmaz bir program icraa ediyoruz.


Ankarada hocalarımız ile program açılışında kuranı kerim sohbet ve sonunda dua ile bağlıyoruz inşallah.

Ankara organizasyonlarımızda sunucu hizmetimiz ile programı organize ediyoruz programı düzenli bir şekilde icraa ediyoruz.

Mahremiyet yönünden yanlızca kadınlar arasında gerçekleşecek olan gösterilerde Ankara kadın ilahi grubu misyon almaktadır. Bu küme ile her manada dilenen hazırlıklar yapılmaktadır. Bayanlara kalifiye olarak gerçekleşecek olan sunumlarda salon süslemesinden balon süslemesine kadar bütün detaylı hizmetler sunulmaktadır. Böylelikle kadınlar arasında keyifli ve muhafazakâr tek merasim gerçekleşmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir